Vakıfbank’tan lüks daire 225 bin liraya satılıyor

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank elinde bulunan gayrimenkulleri oldukça uygun fiyatlarla satışa sunmuş durumda. Birçok noktada avantaj sağlayan daireler, piyasa fiyatının da altında satmakta.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank’tan lüks daire 225 bin liraya satılıyor

Son dönemlerde artan ev fiyatları ve kira fiyatları birçok kişiyi ev satın almaya yöneltmiş durumda. Ancak emlak fiyatları cep yakmaya devam ediyor. Vakıfbank tarafından paylaşılan ilanlarla birlikte uygun fiyatlı daireler satılmakta.

Vakıfbank’tan Kaçmaz Fırsat

Vakıfbank tarafından paylaşılan bilgilere göre birçok noktada avantaj sağlayan daire, satışa sunulmuş durumda.

Apartman dairesinde bulunan evin 1 odası, 1 salonu ve 1 banyosu bulunuyor. Ortalama olarak 60 metrekareye sahip olan daire ortalama bir genişliğe sahip.

screenshot-18-1-1.png

Krediye de uygun olan daire nakit ihtiyacı çeken kişiler için de fırsat sağlıyor. Isınma tipine bakıldığında ise kat kaloriferli olduğu görülmekte.

Kullanım durumuyla ilgili herhangi bir bilgi olmamasının yanı sıra daire, apartmanın 4. Katında bulunmakta. Yapının tipi ise betonarme.

screenshot-17-1.png

Hali hazırda Vakıfbank gayrimenkul ilanlarında yer alan daire 225 bin lirayla açık arttırmada satılıyor. Banka açık arttırmaya dahil olan kişilerden 11.250 TL teminat bedeli talep ediyor. Ayrıca açık arttırmada minimum artış bedeli 2.500 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili bilgi sahibi olmak ve açık arttırmaya doğrudan katılmak için bu adrese gidebilirsiniz.

İlan için tıklayın

Keşfet