Vakıfbank’tan görülmemiş kampanya 7 yaşındaki daire 135 bin liraya satılıyor

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank çeşitli gayrimenkul ilanlarını paylaşmaya devam ediyor. Banka sağladığı ilanlarla şu ana kadar binlerce kişiyi ev sahibi yaptı. Şu anda da 1+1 daireyi 135 bin lirayla açık arttırma usulüyle satıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank’tan görülmemiş kampanya 7 yaşındaki daire 135 bin liraya satılıyor

Yeni ev satın almak isteyenler için kaçmayacak fırsat geldi. Vakıfbank elinde bulunan daireyi oldukça uygun fiyatla satıyor. Satış biçimi olarak açık arttırma usulünü seçen banka açık arttırmayı da 135 bin liradan başlatmış durumda. 1+1 daireyeyse olan ilgi büyük.

Kaçmayacak Ev Fırsatı

Vakıfbank gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin 1 odası, 1 salonu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 35 metrekareye sahip olan daire, küçük olmasıyla bir noktada dezavantaj sağlıyor.

Krediye uygun olmasıyla, daireyi satın almak isteyen ancak nakit sorunu çekenlere imkan sağlamakta. Isınma tipi olarak da kat kalorifer sistemine sahip olan dairenin tapu durumu ise kat mülkiyetli.

2015 yılında inşa edilen dair 7 yaşında. Bulunduğu katın zemin kat olduğunu söylemekte fayda var. Yapı tipi betonarme iken yakıt tipi de doğalgaz.

Evi satın almak isteyenler için açık arttırma banka tarafından 135 bin lirayla başlamış durumda. Banka açık arttırmaya katılmak isteyenlerden minimum 6.750 TL teminat bedeli talep ederken, açık arttırma da minimum artış ücreti 2.500 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak için bu adrese ‘’ https://vakifbank.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=12834&cid=3797460 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet