Vakıfbank piyasa fiyatı 850 bin lira olan 2+1 daireyi 260 bin liraya satıyor

Vakıfbank’tan görülmemiş ev satışı. Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank elinde bulunan daireyi piyasa fiyatına nazaran çok daha uygun fiyatla satışa çıkarttı. Dairenin özellikleri, konumu ve fiyatı kaçırılmayacak bir fırsat oluşturuyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank piyasa fiyatı 850 bin lira olan 2+1 daireyi 260 bin liraya satıyor

Yeni Ev Alacaklara Kaçmaz Fırsat

Vakıfbank tarafından satışa sunulan 2+1 daire, geniş özellikleri ve avantajıyla son derece dikkat çekiyor. Bankanın paylaştığı ilana olan ilgiyse son derece büyük. İşte evle ilgili tüm detaylar.

Apartmanda bulunan dairenin 2 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunmakta. Ortalama olarak 101 metrekare olmasıyla geniş bir kullanım alanı yaratmakta.

Krediye de uygun olan daire, ev satın alırken kredi çekmek isteyenlere özel fırsat sağlamakta. Isınma tipi olarak da kat kalorifer sistemine sahip olan dairenin kullanım durumuysa boş. Herhangi bir kiracı veya işgalci bulunmamakta.

satilikev2.jpg

Dairenin tapu durumuysa kat mülkiyetli olarak ön plana çıkmakta. Binanın inşa yılı ise 1993 olarak kayıtlara geçmiş. Dairenin 29 yaşında olduğunu söylemekte fayda var.

Apartmanın 2. Katında bulunan dairenin yakıt tipi ise doğalgaz. Evlerin dayanıklılığını ölçen önemli detaylardan birisi olan yapı tipi ise betonarme.

Hali hazırda Vakıfbank gayrimenkul ilanları arasında yer alan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 260 bin lira. Banka tarafından talep edilen teminat bedeli 13 bin lira iken açık arttırmada minimum artış ücreti 5.000 TL.

Sizlerde yukarıda paylaştığımız daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz bu adrese ‘’ https://vakifbank.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=18598&cid=5905833 ‘’ tıklayabilirsiniz.

Keşfet