Vakıfbank görülmemişi yapıyor 7 odalı daireyi 490 bine satıyor

Vakıfbank gayrimenkul ilanlarıyla çığır açmaya devam ediyor. Banka son olarak paylaştığı ilanla, olayı bambaşka bir noktaya taşıdı. Piyasada satış fiyatı milyonun üzerinde olan 7 odalı daire, banka tarafından 490 bin liraya satılıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank görülmemişi yapıyor 7 odalı daireyi 490 bine satıyor

Vakıfbank sattığı evlerle son dönemlerin gözdesi haline gelmiş durumda. Ancak banka bugün paylaştığı ilanla, ev satışını bambaşka noktaya taşıdı. Gelen bilgilere göre 7 odalı, genç daire tam 490 bin lirayla açık arttırmada yer alıyor. Eve en yüksek fiyat teklifini veren doğrudan sahibi olabilecek.

Bu Fırsat Bir Daha Gelmez

Vakıfbank gayrimenkul ilanları arasında olan dairenin 6 odası, 3 banyosu, 2 balkonu ve apartman asansörü bulunuyor. Ortalama olarak 157 metrekare olmasıyla dikkat çekiyor.

Krediye de uygun olan daire, evi satın almak isteyip nakit sorunu çekenler içinde fırsat oluyor. Ayrıca dairenin ısıma tipi de kat kaloriferi olduğu görülmekte.

Kullanım durumunda boş olan dairenin yakıt tipi ise doğalgaz. Apartmanın 3. Katında bulunan daire, 2016 yılında inşa edilmiş.

Vakıfbank dairenin açık arttırma fiyatını 490 bin lirayla başlatmış durumda. Açık arttırmada minimum artış bedeli ise 5.000 TL. Açık arttırmaya katılmak isteyen yurttaşlar ise 49 bin lira teminat bedelini bankaya yatırması gerek.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz bu adrese gidebilirsiniz.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Keşfet