Vakıfbank 2+1 lüks daireyi 400 bin liraya satılıyor

Vakıfbank eşsiz fırsatlarla dolu gayrimenkul satışlarına devam ediyor. Onlarca farklı ilanı paylaşan banka, birçok noktada avantaj sağlıyor. Evle ilgili olarak merak edilen tüm bilgiler ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank 2+1 lüks daireyi 400 bin liraya satılıyor

Merkezi Konumda Lüks Daire

Vakıfbank gayrimenkul ilanları arasında yer alan dairenin 2 odası, 1 salonu ve 1 banyosu bulunuyor. Daire ortalama olarak 56 metrekare olmasıyla birlikte standart bir genişlik alanı yaratıyor.

Krediye de uygun olan daire, evi satın almak isteyen kişiye de avantaj sağlamakta. Krediye sicil notu yeterli olan kişiler, kredi başvurusunda bulunabilir.

Dairenin kullanım durumuna bakıldığında ise dolu olduğu görülüyor. Yani dairede kiracı bulunmakta. Dairenin bina inşa yılı ise 2018 olarak kayıtlara geçmiş durumda. Yani daire tam 4 yaşında.

satilikvakifbankevs.jpgsatilikvakifbankevs.jpgsatilikvakifbankevs.jpg

Daire, apartmanın bodrum katında bulunuyor. Dairenin ısınma tipi ise doğalgaz olduğu görülmekte. Ayrıca dairenin yapı tipi betonarme olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Hali hazırda Vakıfbank gayrimenkul ilanları arasında yer alan dairenin açık arttırma başlangıç ücreti 400 bin lira. Banka teminat bedeli olarak minimum olarak 20 bin lira talep ediyor. Açık arttırmada minimum artış ücreti ise 5 bin lira.

Sizlerde daireyle ilgili merak ettiğiniz detaylara ulaşmak ve açık arttırmaya dahil olmak için bu adrese ‘’ https://vakifbank.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=21868&cid=6385637 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet