Travazol krem nedir ? Bir Çok Kişi Bunu Bilmiyor

Bir Çok Kişi Bilmiyor Uzmanlar Açıkladı Travazol Kremin Doktorları Bile Şaşırtan Faydaları Var.Uzmanlar Açıkladı.Travazol krem nerede nasıl kullanmak lazım.Ayrıntılar Haberin Devamındadır

Yayınlanma:
Güncelleme:
Travazol krem nedir ? Bir Çok Kişi Bunu Bilmiyor

Bir Çok Kişi Bilmiyor Uzmanlar Açıkladı Travazol Kremin Doktorları Bile Şaşırtan Faydaları Var.Uzmanlar Açıkladı.Travazol krem nerede nasıl kullanmak lazım…

Travazol krem eczanede satılmaktadır ve dermatologlar doğrultusundan reçete edilmektedir. Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı neticeler vermektedir. Bununla birlikte bakteriyel enfeksiyonlar, alerjik yapılar, egzama ve iltihaplarda da tesirli olmaktadır. Ci*ldinizde ağrı, kaşıntı ve yangı gibi hallere karşı kullanıldığında bu problemleri gidermektedir.

Pişiklerde de bebek olsun olgun olsun kullanılabilecek en güzel mamüllerin başında geliyor. Genellikle yaz günlerinde meydana gelen pişikleri geçirmede tesirli olur. Şimdi de başka detaylı detaylara bakalım.

Ağır iltihap, egzama, kızarıklık, kaşıntı gibi hallerde sarfedilen bir tür medikal kremdir. C*iltte meydana gelen mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır, v-irüsler üstünde bir tesirleri yoktur. Yani uçuk, suçiçeği gibi hallerde tesirli değildir, kullanılmaz. Birçok şahıs travazol deri kremi olarak bilmektedir. İçerisindeki faktör maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat ‘tır.

Bunun birlikteinde likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su da bulunmaktadır. Bu şekildeki maddelerle kuvvetli bir formül oluşturulmuştur. Burada faktör maddeleri ifade ediyoruz ki şayet bunlardan birine alerjiniz var ise kullanmayınız. Çünkü alerji yaparak daha kötü neticelerle karşılaşabilirsiniz.

Kullanım alanları çok çok önemlidir. Etkili olan noktalarda kullanıldığında güzel neticeler vermektedir. Sizlerin bu noktaları bilerek hareket etmenizde çok yarar vardır. İşte detaylı bir şekilde neler amacıyla kullanıldığı…

Pişiklerde Kullanılır Bebeklerde olsun olgunlerde olsun pişik olan bölgeye uygulandığında çok kısa sürede pişikleri iyileştirmektedir. Yalnız pişikler amacıyla yapılan bölge mutlaka hava almalıdır. Bunun birlikteinde temiz kı*yafetler giyilmelidir. Bu noktalara ilgi ederseniz mutlaka süratli bir iyileşme sağlarsınız. Bebekler amacıyla tereddütten eden anne babalar olabilir, onlar içersinde güvenle kullanabilirsiniz. Vajina Kaşıntısında Kullanılır Birçok kadın bu soruyu sormaktadır.

Travazol krem v-ajina amacıylae sürülür mü sorusunun yanıtı evettir. V-ajinadaki kaşıntı ve mantar problemine karşı doktorler doğrultusundan devamlı yazılan bir i*laçtır. Düzenli olarak günde 2 kez nohut büyüklüğünde sürdüğünüzde deva bulacaksınız. Genital bölgedeki pişikler, bakteriler, mantarlar üstünde de çok tesirlidir. Cilt Lekeleri İçin Kullanılır İçeriğindeki maddeler namacıylai ile cildi besleme ve yenileme özelliği vardır. Bu özelliğinden kaynaklı da cilt lekeleri üstünde tesirli olmaktadır. Yalnız bunu doktoriniz reçete etmelidir. Yani bir dermatoloğa giderek bu ilacı kullanacağınızı söylemelisiniz o da ideal görürse olur yoksa aksi takdirde kullanmayın. Ayak Mantarı amacıyla Kullanılır Ayağımızda detaylı hijyen problemlerindan kaynaklı mantar meydana gelir bu da kaşıntı başta olmak üzere çoğu problemler ile karşılaştırır bizleri.

Bunun amacıyla ilk evvelce ayak temizliğimize ilgi ederek günde 2 defa ayak parmaklarımıza ve ayağımıza bu kremi uygulamalıyız. En kısa sürede mantarı öldürerek ayak kokusu, ayak kaşıntısı gibi problemlere deva olacaktır. İ*ltihaplı Sivilcelerde Kullanılır Büyük içi iltihap dolu sivilcelerde(aknelerde) kurutma özelliği yaparak ortadan kaldırmaktadır. Yüzünüzde devamlı bol iltihaplı sivilceler oluşuyorsa kullanmanız halinda çok yarar göreceksiniz. Bunun birlikteinde normal küçük sivilceler amacıyla tesir göstermez. Egzamada Kullanılır Egzamalar içersinde çok iyi ispatlanmış neticeler mevcut.

Doktora görünerek daha iyi bir yol izleyebilirsiniz. Ya da aile doktoruna giderek bu ila-cı yazdırıp günde iki kere uyguladığınız güzel neticeler alacaksınız. Yalnız şahıstan şahsa değişen neticeleri göz ardı etmeyiniz.

Yüze Uygulanır Mı?

Yukarıda da sivilceye karşı kullanılacağını belirttik. Yüzünüzdeki egzama, il*tihap, kaşıntı ve kızarıklık amacıyla güvenle kullanabilirsiniz. Sivilceler üstünde çok güzel neticeler mevcuttur. Sadece yüze sürerken ince bir tabaka haluna az miktarda uygulayın.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Şayet bir doktor bu kremi reçete ederek size şu şekilde kullanın dediyse o şekilde uygulayın. Eğer bu tür bir hal söz hususu değilse size classic tüketimini anlatalım. İlk evvelce bu kremi süreceğiniz bölgeyi güzelce temizleyin. Çok ince olmak amacıyla ilacı hafif parmak ucu hareketleriyle güzelce sürün. Üstüne mutlaka rastgele bir şeyle kapatmayın. Tam tersine hava alacak şekilde olmalı. Günde 2 defa uygulanmalı, iyi bir netice alabilmek içersinde derli toplu kullanım şarttır.

Travazol Kremi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

1.Bu ilacın içeriğindeki faktör maddeye karşı bir alerjiniz var ise mutlaka kullanmayın.

2.Hamile ya da bebeklerini emziren kadınların doktora danışmadan kullanması önerilmez.

3.Bu ilacı kullanmaya başladıktan sonra şayet olumsuz bir halle karşılaşırsanız doktora gitmekten çekinmeyin.

4.Bu il*acı kullanırken sert kimyasal mamüller (şampuan ve sabun gibi), saç boyası, a*lkollü cilt mamülleri tüketimine ara verin.

5.Gözlerinize değdirmeden sürün bu ürünü, şayet değdirirseniz de ılık su ile bolca surulayın.

6.Bu kremin sürüldüğün bölgeyi hiçbir şeyle kapatmayın.

7.İlacın uygulandığı bölge rastgele bir kıyafetle kapalı olacaksa bol kıyafetler giyin ki hava alsın.

Dar giyim parçaları tercih ederseniz yeterli tesiri göremezsiniz. 8.Vücutta kızarıklık, kaşıntı, ilt*ihap, mantar ve bakterilerin çoğalmasını engel olan bir kremdir. 9.Uçuk, suçiçeği, çiçek gibi virüslerin sebep bulunduğu rahatsızlıkta mutlaka kullanmayın, rastgele bir tesir göstermez. 10.Mikonazol, ekonazol ve tiokonazol faktör maddeli ilaçlar tüketiyorsanız bu hali doktora danışın.

Yan Etkileri Nelerdir?

Bu problemler meydana çıkma olsılığı çok az da olsa bilmek çok önemlidir. Herhangi bir problemle karşılaşmamanız amacıyla namacıyla olabilecek yan tesirleri bilin. Yaygın görülen rastgele bir yan tesir yoktur. Çok nadir olmakla birlikte alttaki haller meydana çıkmaktadır. Karın ağrısı, soluk almada kuvvetlik Kurdeşen(ürtiker) deride kabarma Yüzde, dilde, dudakta ve boğazda şişlik.

Keşfet