Survivor’da Birleşme Partisine Az Kaldı! Artık Hızlı Eleme Dönemi Başladı! Acun Ilıcalı Haberi Verdi! Yarışmacılar Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Sevilen televizyon programı Survivor All Star 2022, bir kez daha eleme heyecanıyla karşı karşıya kaldı. Bir önceki bölümde yaşanan muhteşem müsabakaların ardından konseyde gergin anlar yaşandı. Tüm merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Survivor’da Birleşme Partisine Az Kaldı! Artık Hızlı Eleme Dönemi Başladı! Acun Ilıcalı Haberi Verdi! Yarışmacılar Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Eleme potasında yer alan Yunus Emre, Yasin, Nagihan ve Gökhan oylama sonuçlarını beklerken nefesler tutuldu Acun Ilıcalı, birleşme partisine katılacak olan ünlüyü de açıkladı. Ünlüler ile gönüllüler arasında uzun zamandır beklenen iletişim oyunu Survivor'un son bölümünde oynandı. Dokunulmazlık ve ödül oyununa ek olarak, her iki taraf da en iddialı oyuncuları kimin kazanabileceğini görmek için yarıştı.

Arkadaşlarından gelen e-postaları okudular

İlk iletişim ödülü yarışmacıların arkadaşlarından gelen e-postalar oldu. Kadınlarda iletişim oyununu ünlüler kazandı. Erkeklerde ise kazanan gönüllülerdi. Oyunu kazanan takım, en sevdikleri arkadaşlarından gelen e-postaları okuma fırsatı buldu. Yarışmacılar, sevdiklerinden e-posta alırken duygulandılar ve gözyaşlarını tutamadılar.

“Sakinleşip geri dönseydi”

Mert, Nagihan'a verdiği oyu yorumlayarak, "Nagihan'ın dahil olmadığı bir adayı merak ettim. Açık oylamada benim oyumla gitmiş oldu. Kişisel bir nedenim elbette yok. Benim amacım Nagihan'ın gitmesi değil, ders alması içindi. Kurulup gelmek yerine sakinleşip geri dönseydi keşke" dedi.

Kim elendi?

Hafta boyunca gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunlarının ardından sürgün adasına dört eleme adayı gönderildi. Eleme potasında olan yarışmacıları Yunus Emre, Yasin, Nagihan ve Gökhan oluşturdu. Elenen isim ise Yunus Emre oldu.

Acun yarışmacılara müjdeyi duyurdu

Acun Ilıcalı, müjdeyi verirken, "Yaş gözetmeksizin tüm anne babalara iletişim ayrıcalığı vereceğiz" dedi. Yarışmacılar büyük sevinç yaşadı. Ayrıca bu haftanın en performanslı yarışmacısı Sema Aydemir seçildi.

Survivor’da hızlı eleme dönemi

Acun Ilıcalı’ya göre, "Bizim için birleşme partisi Survivor'un başlama düdüğü olacak. Birleşme partisi 22 adaydan oluşacak. Yani her takımın 11 üyesi olacak. Arkadaşlar, Survivor'da hızlı eleme dönemi başladı. Her hafta, iki eleme olacak" dedi.

Birleşme partisi için Edis sürprizi

Acun Ilıcalı, birleşme partisinin sürprizini açıkladı. Uzun zamandır fazlasıyla sevilen ünlü popçu Edis, bu yılki Survivor birleşme partisinde sahne alacak. Ilıcalı ayrıca bir uçak dolusu Survivor seyircisinin de adaya getirileceği haberini verdi.

Keşfet