Samsung Yeni Cihazı Galaxy Z Flip4 İçin Kolları Sıvadı!

Samsung piyasaya süreceği Galaxy Z Flip4 cihazı için uzun süredir çalışmalara başlamıştı. Yaptığı son açıklama ile bu çalışmaları hızlandırıp en hızlı şekilde yeni cihazını piyasaya sürmeye hazırlandığını açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Samsung Yeni Cihazı Galaxy Z Flip4 İçin Kolları Sıvadı!

Geçtiğimiz günlerde Samsung piyasaya süreceği son telefon modeli için patentini aldığını açıkladı. Patentin alınmasıyla birlikte Display Suppy Chain Consultants (DSCC) CEO’su Ross Young Samsung tarafından yeni piyasaya sürülecek olan telefonu için daha fazla ekran sipariş edeceğini açıkladı.

Hatta yapılan son açıklama ile Samsung’un bir önceki telefonu olan Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 telefonlarının ön sipariş oranından yaklaşık olarak 400 Bin daha fazla sipariş alındığı belirtildi. Her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlanan katlanan telefonlar özellikle telefon üreticilerinin oldukça dikkatini çekiyor. Samsung’un bu yeni teşegonu oldukça büyük bir merakla beklenip teknolojinin geldiği son nokta olan katlanan telefonlar için nasıl bir yenilik getirileceği oldukça merak ediliyor. Şu an piyasada bulunmayan ve satışa sürülmeyen bu son model telefonun fiyatıda aynı oranda merak konusu olmuş durumda.

Galaxy Z Flip4 Modeli İçin Yaklaşık 8.7 milyon Ekran Siparişi Verildi!

Samsung’un ürettiği son telefon modelinin Nisan ayı ile satışa çıkacağını belirten Ross Young ekran siparişini doğrulamıştı. Samsung yeni üreteceği cihazı için geçen yıl yaklaşık 5.1 milyon ekran siparişi vermişti. Bu sipariş oranı her ne kadar fazla olsa bile sadece yeni çıkacağı telefonu için 8.7 milyon ekran siparişi verildiğini açıkladı. Yeni verilen ekran siparişleri ile yaklaşık olarak %60 oranında daha fazla ekran siparişi verildiği yaptığı açıklama ile doğruladı.

Samsung’un piyasaya süreceği yeni cihazı ile ilgili bulunan bir diğer tahmin ise kamera modelinin değişeceği yönünde. Son dönemlerin modası olan çoklu kameralara pek çok telefonda rastlamanız mümkün. Ancak Samsung Galaxy Z Flip4 modeli ile tek kamera ile daha iyi fotoğraflar çekmeyi hedeflemeyi düşünüyor. Samsung yeni çıkaracağı telefon ile ilgili tahminler arasında ise katlanabilir ve ekran altı kamera ile kullanılacağı düşünülüyor. Piyasaya sürülecek olan yeni telefon modeli için çok fazla tahmin var ancak, Samsung tam olarak bir açıklama yapmış değil.

Keşfet