Piyasa fiyat 850 bin lira olan 3+1 daire Ziraat Bankası’nda 450 bin liraya satılıyor

Bankaların yurttaşlarla buluşturduğu gayrimenkul ilanları geniş özellikleriyle ve avantajlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bankalar tarafından sürekli olarak paylaşılan ilanlar sayesinde ihtiyaç sahipleri uygun fiyatlı ev satın alabilir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Piyasa fiyat 850 bin lira olan 3+1 daire Ziraat Bankası’nda 450 bin liraya satılıyor

Bankaların gayrimenkul ilanlarına son dönemde ilgi arttır. Açık arttırma usulüyle satış yapan bankalar, birçok noktada avantaj sağlayabilmeye devam ediyor. Son olarak Ziraat Bankası tarafından paylaşılan gayrimenkul ilanı bunu gözle görülür şekilde ortaya koydu. Geniş ve lüks daire 450 bin liraya satılıyor.

Ziraat Bankası’ndan Kaçmaz Ev Fırsatı

Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarına bir yenisini daha ekledi. Banka tarafından paylaşılan ilanla ilgili detaylar şu şekilde:

Apartmanda bulunan dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Evin ortalama metrekaresi ise 85 olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Krediye de uygun olan daire sayesinde bankaya kredi başvurusunda bulunabilir ve kredi alabilirsiniz. Alacağınız krediyle de evi doğrudan satın almak mümkün.

Evin ısınma tipinin klima olduğu bilgisi paylaşılmış. Dairenin içinde hali hazırda kiracı da bulunmakta. Dairenin tapusu ise kat mülkiyetli.

2004 yılında inşa edilen apartman 18 yaşında. Ayrıca daire, apartmanın zemin katında bulunuyor.

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan daire 450 bin lirayla açık arttırmada kendine yer bulmakta. Banka açık arttırmaya dahil olmak isteyen yurttaşlardan 27.000 TL teminat bedeli talep etmekte. Ayrıca açık arttırmada minimum artış 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak için bu adrese gidebilirsiniz.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Keşfet