Parmaklarınız Kişiliğiniz Hakkında Size Neler Söylüyor?

Parmak şeklinizin kişiliğiniz hakkında size neler söylediğine dair birçok araştırmalar yapılmaktadır. Yapılan son araştırmalarda ilginç sonuçlarla karşılaşıldı. Bu sonuçları öğrenmek eğlenceli olabilir. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Parmaklarınız Kişiliğiniz Hakkında Size Neler Söylüyor?

Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında size ipuçları verebilir mi?

Araştırmalar bize oldukça eğlenceli gerçekler sunuyor. Elinizin şekli size kişiliğinizle ilgili çeşitli ipuçları veriyor. Bu araştırma parmaklarınıza odaklanmakta. Parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında size neler söylediğini merak ediyor musunuz?

79239.jpg

İşte parmak şeklinize göre karakteriniz!

Araştırmanın temeli aslında yüzük parmağınız ve işaret parmağınızda. Bu iki parmağın uzunlukları nasıl bir erkek olduğunuz konusunda size hiç düşünmediğiniz kadar fazla sinyaller veriyor. Bu test sadece erkekler için geçerli çünkü bu parmakların uzunlukları erkeklerin testosteron seviyesini göstermektedir. Teste göre üç tür parmak vardır: A, B ve C.

Yüzük parmağı, işaret parmağınızdan daha uzunsa

Bu tip parmaklar söz konusuysa fazlasıyla yakışıklı adamlardan bahsediyoruz demektir. Ayrıca herkes ile anlaşabilirler. Uyumsuzluk problemleri asla yoktur. Sonuç olarak ortamdaki bütün gözleri zahmetsiz bir şekilde üzerlerine çekerler. Fakat bazen biraz saldırgan olabilir ve her zaman risk almaya hazırdırlar. Bu durum aynı zamanda, bu kişilerin, daha kısa bir yüzük parmağına sahip meslektaşlarından daha fazla para kazandıkları anlamına da gelebilir.

Yüzük parmağı, işaret parmağından daha kısaysa

Bu türde ellere sahip erkekler, öz güvenli ve hatta bu kadar fazla öz güven sonucunda biraz narsist olabilmekteler. Fakat çoğu zaman o seviyede olmayıp dışarıya karşı kendilerini böyle lanse ederler. Bu kişiler için genellikle yalnız kalmak asla sorun değildir. Ayrıca rahatsız edilmekten de çok hoşlanmazlar. Söz konusu aşk olduğunda ise, pek girişimde bulunmazlar. Genellikle ilk adımı atan olmaktan fazlasıyla çekinirler.

image.jpg​​​​​​​

Yüzük parmağı ve işaret parmağı aynı uzunluktaysa

Aslına bakarsanız, nasıl oldukları az çok anlaşılıyor. Bu ellere sahip erkekler düşündüğünüzden daha iyi arabuluculardır. Ayrıca sadık ve sevgi doludurlar. Bu kişiler için her şey fazlasıyla dengede olmalıdır. Oldukça sakindirler ve etraflarındaki her şey iyice organize olmuş gibi sorunsuz yürümektedir.

Keşfet