Kova Burcunun Çok Sevilen ve Hiç Sevilmeyen 3 Özelliği!

Kova burcunu diğer burçlardan ayıran en önemli özelliği özgürlüğüdür. Hiç kimsenin özgürlüğünü kısıtlamasına izin vermezler. Nasıl yaşamak istediklerini her zaman dile getirirler. Tüm isteklerini çekinmeden söylerler ve kimsenin onlara karışmasını veya sınırlamasını istemezler. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kova Burcunun Çok Sevilen ve Hiç Sevilmeyen 3 Özelliği!

Ayrıca bulundukları ortamlarda ve ilişkilerinde kendilerini doğru ifade edebilen özgür ruhlu kişiler ararlar. Kova burcu insanlar mantıklıdır. Akıllıca hareket etmeyi, kendi mali durumlarını ele almayı ve düzenli bir şekilde planlı hareket etmeyi tercih ederler. Kova burçları her zaman rahat olmayı ve sakin kalmayı tercih eder. İç karartıcı ortamlardan kaçınırlar ve seyahat etmeyi fazlasıyla severler. Yeni diller öğrenmekten, dünyayı dolaşmaktan ve yeni yerleri keşfetmekten hoşlanırlar. Seyahat tutkuları, özgürlük duygularıyla iç içedir.

Kova burcu kadınlarının genel özellikleri

Kova kadınının en belirgin özelliği duygusal olmasıdır. Başka kimsenin göremediği küçük şeylere takılabilirler, çocukları severler ve çocuklar onların zayıf noktalarıdır. Disiplinli bir şekilde çalışmak isterler ve çalışırken rahatsız edilmek istemezler. İstenmeden de olsa karşı tarafı incitici bir şey söylediklerinde en çok kendileri rahatsız olur.

Kova burcu erkeklerinin genel özellikleri

Kova burcu erkeklerinin isyankar bir yapısı vardır. Kova burcu erkeği inatçıdır ve her şeyle meşgul olmaktan hoşlanırlar. Hayatının herhangi bir yönü onun kontrolünde olmalıdır. Herhangi bir şey onları rahatsız ederse, memnuniyetsizliklerini sert bir şekilde ifade etmeyi tercih ederler. Kova burcu olan erkekler zeki ve kurnazdır. Ayrıca kendilerine haksızlık yapılmasından hoşlanmazlar ve bunu son derece önemserler.

Kova burcu insanlarının aşk hayatları

Kova burcu insanlar ilişkide son derece romantiktir. Uzun süreli ilişkileri tercih ederler ve ilişkilerinin bir ömür boyu sürmesini ve evlilikle sonuçlanmasını isterler. Uzun süreli ilişkilere bakıldığında her zaman Kova burçları görülebilir. Ayrılık ve üzüntü acısını yaşamak istemezler, bu yüzden ilişkilerini bitirmek yerine mutlu olmak isterler. Kırdıklarında karşı tarafın kalbini kazanmayı severler. Sevdiklerinin üzgün olduğunu ve bir sorunu olduğunu fark ederse, onunla empati kurar ve ona yardım ederler. İlişkide fazlasıyla saygılıdırlar ve aynı şekilde saygı görmeyi severler.

Kova burcu olan insanların en sevilen 3 özelliği

1-Sosyal zekası fazlasıyla üstün olduğu için eğlencelidir.

2-Olaylara her zaman objektif bakar.

3-İlk kez tanışsanız bile gayet samimi bir yapısı vardır.

Kova burcu olan insanların en sevilmeyen 3 özelliği

1-Sert ve bazen duygularını yansıtmayabilir.

2- Bazı durumlarda kendi görüşlerini karşı tarafa baskıyla kabul ettirebilirler.

3-Çoğu zaman inatçı bir yapıları vardır.

Keşfet