İnsanlar Hayatlarını Kaybetmeden Önce Neler Söylüyor? Tecrübeli Hemşire Açıkladı!

Amerika Birleşik Devletleri'nde oldukça kaliteli bir bakımevinde çalışan deneyimli hemşire Julie, insanların ölmeden önce gerek pişman oldukları, gerek kendilerine kızdıkları, hatta sır gibi sakladıkları son sözleri anlattı. Merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
İnsanlar Hayatlarını Kaybetmeden Önce Neler Söylüyor? Tecrübeli Hemşire Açıkladı!

Julie, ölüm döşeğindeki hemen hemen herkesin aynı ikilemle karşı karşıya olduğunu belirterek, "Ölmeden önce özellikle anne ve babalarına onları ne kadar sevdiklerini söylüyorlar" dedi. Ölüm, yıllardır insanlığın sürekli üstüne teoriler düşündüğü ve genel olarak sürekli tartıştığı bir konudur.

ABD’den tecrübeli bir hemşire konu ile alakalı TikTok hesabından paylaşım yaptı

Günümüzde hastane çalışanları veya hemşire olanlar elbette ölen kişiye son anlarında en yakın kişiler oluyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles eyaletinde bir bakımevinde çalışan Julie isimli tecrübeli bir hemşire, TikTok hesabına yüklediği bir video ile insanların ölmeden önce söyledikleri son sözler ve pişmanlıkları hakkında bilgi verdi.

“Ölmek üzere olan bakımevindeki hasta yakınlarını bu ihtimale hazırlıyoruz”

"Yaklaşık 5 yıldır bakımevinde hemşire olarak çalışıyorum" diyen Julie, işini çok sevdiğini de sözlerine ekledi. Julie, “Daha önce yoğun bakım hemşiresi olarak 9 yıl geçirdim. 14 yıldır bu sektörde çalışıyorum ve yaptığım işi çok seviyorum. Ölmek üzere olan bakımevindeki hasta yakınlarını bu ihtimale hazırlıyoruz. Onları biraz rahatlatmak iyi hissettiriyor” diye ekledi.

“Neredeyse hepsi ölmeden önce aynı şeyi söylüyor”

Julie, çoğu insanın ölmeden önce aynı şeyleri söylediğine dikkat çekerek, "İnsanların ölmeden önceki anları ve söyledikleri oldukça ilginç" dedi. Julie, “Derileri sararır ve solunum düzenleri değişir. Neredeyse hepsi ölmeden önce aynı şeyi söylüyor. Annelerini veya babalarını çok sevdiklerini söylüyorlar” diye ekledi.

“Bakımevlerindeki kişilere kötü koşullarda bakıldığına inanmak fazlasıyla yanlış”

Julie, günümüzde bakımevleri ile ilgili fazlasıyla yanlış birkaç algı olduğunu da söylemeyi ihmal etmiyor. Julie, "Bakımevlerindeki kişilere kötü koşullarda bakıldığına inanmak fazlasıyla yanlış. Böyle bir şeyin ihtimali bile söz konusu değil. Ayrıca buraya getirilen herkes hemen hayatını kaybetmiyor. İnsanların bakımevlerine bu açıdan bakması gerçekten yanlış bir durum. Konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalılar” dedi.

Keşfet