Gökçe Bahadır Evlendi! Sosyal Medya Siyah Kuşak Sebebiyle Karıştı!

Ekranların sevilen oyuncularından birisi olan Gökçe Bahadır, uzun süredir birlikte olduğu ve aşk yaşadığı Emir Aksoy ile Cuma akşamı hayatını birleştirdi. İzmir’de düzenlenen düğüne oyuncunun ve iş adamın yakın çevresi geldi. Sade bir şekilde yapılan düğünden gelen fotoğraflarsa sosyal medyayı adeta ikiye böldü diyebiliriz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Gökçe Bahadır Evlendi! Sosyal Medya Siyah Kuşak Sebebiyle Karıştı!

Emir Ersoy ve Gökçe Bahadır’ın yakın çevrelerinden arkadaşlarının, ailelerinin geldiği düğün Alaçatı’da sakin bir şekilde yapıldı. Birçok ünlü oyuncu ve iş adamının nikah şahidi olduğu düğünde çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Damar Emir Ersoy’un şahitleri arasında Tuğba Eren, Ahmet Koraltürk, Gülay Sütçü ve Cansu Tosun yer aldı. Güzel oyuncu Gökçe Bahadır’ın şahit olarak Volkan Öktem, Kanan Doğulu, Veli Çelik ve Eylem Pelit yer aldı. Balayının şu an düşünülmediği, çünkü güzel oyuncunun dizisinin hala ekranlarda olduğu aktarıldı.

İki Gelinlik ve Siyah Kuşak

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır düğünde iki gelinlik giymeyi tercih etti. İlk gelinliğinde siyah tül eldiven, siyah kuşak ve kısa bir duvak tercih edildi. Ersoy’sa bir simokin giymeyi tercih etti. Bu iki elbisenin de altında Züleyha Kuru imzası yer aldı.

s-21bd3ec6145bef8d2eb65d73f41c8dbccecbd0fb-1.jpg

Düğünün ikinci döneminde Gökçe Bahadır bu sefer mini bir gelinlik giymeyi tercih etti. Düğünden gelen fotoğraflar sonrasında sosyal medyada farklı tepkiler gelmeye başladı. Özellikle ilk gelinlikte tercih edilen siyah kuşağa birçok olumsuz yorum gelmesi dikkat çekti.

Aslında sosyal medya adeta bu gelinlik yüzünden adeta ikiye bölündü diyebiliriz. Birçok kesim beyaz gelinliğin üzerine siyah kuşak takılmasının mantıksız olduğunu söylerken, birçok insan gelinliğin güzel oyuncuya çok yakıştığını söyledi ve oyuncuya mutluluklar diledi.

Kim ne derse desin ekranlarda gösterdiği performans ile milyonlarca insanı etkilemeyi başlayan Gökçe Bahadır, bundan sonra Emir Ersoy ile farklı bir hayata yelken açıyor. Bizlerde çifte mutluluklar ve uzun, sağlıklı bir hayat yaşamaları temennisinde bulunuyoruz.

Keşfet