Dizi ve Filmleri Birde Böyle İzleyin! İşte Birbirinden Güzel Projeksiyon Çeşitleri!

Düzenli olarak sinemaya gitmek elbette el yakabilir. Sonuç olarak, bir ev tipi projeksiyon alarak oturma odasını veya boş bir odayı sinema salonuna dönüştürmek hem rahat hem de uzun vadede cüzdanını yormak istemeyen sinemaseverler için harika bir alternatif olabilir…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Dizi ve Filmleri Birde Böyle İzleyin! İşte Birbirinden Güzel Projeksiyon Çeşitleri!

Eviniz için bir projeksiyon satın alırken dikkate alınması gereken ilk faktör ansilümen sayısıdır. Çünkü ne kadar çok ansilümen varsa, görüntü o kadar parlak ve canlı olur. Gündüz bile, ansilümen ne kadar yüksek olursa, algılayabileceğiniz renkler o kadar canlı ve net olur. Bu, görüntü kalitesini ve sonuç olarak izleme keyfini artırır.

Philips Screeneo S6

Philips Screeneo S6 projeksiyon, her yönden üst düzey bir modeldir. Bu, mükemmel renk doğruluğu ve hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayan bir görüntüleme deneyimi ile fazlasıyla dikkat çekiyor. Full HD görüntünün dört katı olan 4K (3840 x 2160) çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca, yansıyan görüntü 8 milyonun üzerinde piksele sahiptir. Bu şekilde izlediğiniz filmlerde veya programlarda hiçbir detayı kaçırmazsınız. Aynı zamanda, geniş renk alanı sayesinde, yalnızca filmlerde veya TV şovlarında değil, spor veya yayın içeriği izlerken de keskin ayrıntıların, canlı ve gerçekçi renklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

BenQ W1700 4K

Olağanüstü ses ve görüntü kalitesine sahip BenQ W1700 4K projeksiyon, ailesi veya arkadaşlarıyla üst düzey sinema deneyimi yaşamak isteyenler için idealdir. 4K UHD görüntüsü ve 8,8 milyon piksel çözünürlüğü ile keskin bir görsel deneyim vadediyor.

Epson EH-TW610

Epson EH-TW610 projeksiyon, kendi fiyat aralığındaki en kaliteli cihazlardan biridir. Full HD çözünürlüğü sayesinde son derece detaylı ve net görüntü kalitesi sağlar. Epson projeksiyon, yüksek kontrast oranı nedeniyle net gölgeler ve derin siyahlara sahiptir. 3000 ansilümen parlaklığı ve Epson'un tescilli 3LCD teknolojisi sayesinde benzer ürünlerden 3 kat daha parlak bir görüntü sunar. Sonuç olarak, gündüz veya gece her türlü hava koşulunda daha iyi bir seyir deneyimini garanti eder. Ayrıca Epson EH-TW610, jilet keskinliğinde netliğe sahiptir ve 1,07 milyon rengi yansıtabilir.

Keşfet