Defne Samyeli’nin Yeni Aşkı Görüntülendi! Onur Arıkan Aşkı Belgelendi!

Son dönem magazin dünyasının en gözde isimlerinden birisi olan Defne Samyeli, yeni aşkıyla ne kadar kaçmak istese de sonunda magazin basını tarafından görüntülendi. 49 yaşında ki ünlü şarkısı ve sunucu uzun süredir yeni aşkıyla görüntülenmemek için büyük çaba sarf ediyordu. Ancak bu sefer Onur Arıkan ile görüntülenmekten kurtulamadı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Defne Samyeli’nin Yeni Aşkı Görüntülendi! Onur Arıkan Aşkı Belgelendi!

İkilinin birlikte görüntülenmesi mekan çıkışında oldu. Defne Samyeli’nin sahne olduğu bir mekana giden Onur Arıkan, güzel şarkıcı ile sahnede uzun süre bakışarak birlikte şarkı söyledikleri aktarıldı. Gece boyunca birlikte eğlendikleri öğrenilen ikili, çıkışta basın mensuplarının olduğunu öğrenince hedef şaşırtmaya çalıştı.

Defne Samyeli’den Açıklama Gelmedi!

İkili basın mensuplarına yakalanmamak için mekandan farklı şekillerde çıkmayı tercih etti. Samyeli, mekanın otopark kısmında yanından arkadaşıyla çıkış yaptı. Bu sırada basın mensupları ünlü şarkıcıya “Onur Arıkan ile aşk yaşıyor usun, bu haberler doğru mu? Yeni ilişkiniz hakkında bir şeyler söylemek ister misiniz” tarzında sorular yönetti.

Güzel şarkıcı bu soruları cevapsız bırakmak yerine, Özel hayatımla ilgili olarak konuşmayacağım açıklamasında bulundu. Bu da ilişkinin netleştiği anlamına geldiği dedikodu kazanında konuşulmaya başlandı.

640xauto.jpg

Aynı mekanda eğlendiği bilinen Onur Arıkan’sa gecenin sonunda başka bir kadın arkadaşı ile taksiye binerek, başka bir mekana eğlenmeye gittiği izlenimini oluşturmaya çalıştı.

Defne Samyeli Özel Açıklamalarda Bulundu

Kariyerine sunucu olarak başladıktan sonra aldığı karar ile sunuculuğu bırakıp şarkıcı olmaya karar veren ünlü şarkıcı Defne Samyeli eski hayatı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Geçmiş yaşatışı ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulundu.

1024xauto.jpg​​​​​​​

Eren Talu ile evlendiği dönemde eşinin kıyafetlerine çok karıştığını ve bu konuda zor bir dönem geçirdiğini açıkladı. İnsanların bu konuda sınırlarının kendisinin belirlemesi gerektiğini de aktardı. 4 ay gibi kısa bir sürede evlendiğini, eski eşinin neden evlenmiyoruz, başka türlü bu basın bizi ayırır dediğini de aktardı.

Şu an için bir daha evlenmeyi düşünmediğini söyleyen güzel oyuncu, evlilik için çok uyanık sandığını ancak kendini dört gibi bir sürede evli bulunduğu da aktardı.

Keşfet