Canlı Yayında Büyük Yüzleşme! Yıldız Asyalı ve Arda Kural Yüzleşti!

Yıllar önce yaşadıkları büyük aşk ile magazin gündeminde sürekli yer edinen Arda Kural ve Yıldız Asyalı yıllar sonra tekrar ekranda buluştular. Geçtiğimiz günlerde Arda Kural, onu çok seviyorum, ayrıldıktan sonra iki yıl kendime gelemedim şeklinde açıklamalar yapmıştı. Yıllar sonra iki yıldız oyuncu ekranlarda yüzleşti.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Canlı Yayında Büyük Yüzleşme! Yıldız Asyalı ve Arda Kural Yüzleşti!

Arda Kural, ayrılığın sebebi olarak ihaneti gösterdi. Yıldız Asyalı’nın kendisinin aldattığını, öğrendiğinde çok acı çektiğini ve kalbinin ağrıdığını söyledi.

TV ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının konukları arasında Yıldız Asyalı ve Arda Kural vardır. Geçmişte büyük bir aşk yakan ikili, bu program sayesinde yüzleşmek için bir araya geldiler.

“Yıldız Beni Aldattı”

Arda Kural, uzun bir süre aşk yaşadığı Yıldız Asyalı’dan ayrılık sebebinin aldatma olduğunu açıkladı. Çok acı verici bir olay olduğunu söyleyen oyuncu, yine de kadınları suçlamadığını söyledi. Birçok erkeğin kadınlar üzerinde kalıcı bir etkisi olduğunu, Yıldız’ın bilerek ve isteyerek bunu yapmadığını düşündüğünü söyledi.

621c88aed5afe-001.jpg

Aramıza giren kişi yüzünden, kendisini ezilmiş olarak hissettiğini söyleyen oyuncu, Yıldız Asyalı’nın telefonda kendisine başka birisi ile öpüştüğünü söylediğini de anlattı.

Bunu duyduğunda arabanın içinde olduğunu, trafik nedeniyle Yıldız’ın yayına geç ulaşacağını düşündüğü için Etiler’den Cihangir’e kadar yürüdüğünü, Yıldızla annesinin olduğu bir ortamda yüzleştiğini söyledi. İkimiz yüz yüze geldiğimizde ikimizde ağlamaya başlamıştık. Böyle olayları kaldırmakta zorluk çekiyor diye açıklamalar yaptı.

Yıldız Asyalı’da Açıklamalarda Bulundu

Benim de bir travmam var diyen yıldız oyuncu, yıllar önce Arda’nın evini aradığında bir kadının telefona çıktığını ve ona kim olduğunu sorduğunda, “Arda’nın Nişanlısıyım” dediğini aktardı. Ben o dönem beraber olduğumuzu biliyordum ama sonra benim yaptığım ihanet oldu açıklamasında bulundu.

İki eski oyuncu ve aynı zamanda sevgili olan ikili yıllar sonra TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında karşı karşıya gelmiş oldular. Arda Kural, nişanlı olayını bilmediğini ve bunu ilk defa duyduğunuz da programda söyledi. Benim bu durumdan haber yok, demek ki 15 yıl boyunca bunu anlatmadın ve ben de sana istemeyerek açı çektirdim dedi.

Keşfet