Bim Un Fiyatları Can Yakacak! Un Fiyatlarındaki Artış Şok Etkisi Yarattı!

Vatandaşların fazlasıyla merak ettiği bir konulan güncel Bim un fiyatları, bu haberimizin konusu oldu. Bim Un için fiyatını takip etmek istediğiniz en güncel listeyi derleyip paylaşıyoruz. Fiyatlandırma olarak vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen Bim’in sattığı un, son dönemde çarpıcı bir şekilde zamlandı…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bim Un Fiyatları Can Yakacak! Un Fiyatlarındaki Artış Şok Etkisi Yarattı!

Fiyatlarımız internet, destek hatları, ilgili kurumların şubeleri gibi çeşitli kanallardan araştırma yapılarak elde edilmektedir. Güncel ve zamlanmış Bim Un fiyatlarını sizin için bir araya getiriyor ve paylaşıyoruz. Paylaşmış olduğumuz fiyat listeleri düzenli olarak kaliteli bir şekilde güncellenmektedir. Örnek olarak Bim Un fiyatlandırması gibi güncel tutulması gereken içeriklerimiz bu yazıdaki gibi haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Un fiyatları dalgalanmaya devam edecek

Bim marketlerinde, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı un çeşidi vardır. Bu ürünü satın almak isteyenler Bim un fiyatları şeklinde araştırma yapıyorlar. Genel olarak satışlar Efsane markası altında yapılmaktadır. Genellikle 2 kg'lık ve 5 kg'lık ambalajlarda satılmaktadır. Farklı alışveriş yerleri ile fiyatları karşılaştırmak isteyen kişiler bunun için elbette internet ve haberleri kullanıyor. Son zamanlarda un fiyatları dalgalanmaya devam edecek gibi görünüyor. Un fiyatlarının etiketlerinin hemen hemen her hafta veya her gün değiştiği de görülmektedir. Bu noktada kesin ve net bir fiyat vermek tamamen uygunsuz olacaktır fakat en son güncel bilgiyi sunmaya gayret ediyoruz.

Bim Un Fiyatları

Bim Efsane marka 2 kg Un fiyatı 17.90 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Bim Efsane marka 10 kg Un fiyatı 84 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Bim 5 kg un Efsane marka Un fiyatı 42.50 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Bim Meram marka 10 kg un fiyatı 67 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Bim

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaca Bim, 1995 yılında kurulmuş bir Türkiye merkezli indirimli market zinciridir. BIMCell markası ile GSM sektöründe de faaliyet göstermektedir. Bim Türkiye'nin yanı sıra Fas ve Mısır'da da faaliyet gösteriyor.

Keşfet