Anahtar Teslim Prefabrik Ev 81 Bin TL’ye Satılıyor! 9 Taksit İle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Prefabrik ev fiyatları sık sık araştırılıyor. Artan ev fiyatlarından sonra alternatif olarak prefabrik evler ön planda. Anahtar Teslim Prefabrik Ev 81 Bin TL’ye satılan prefabrik evler bir çok insan tarafından merak ediliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Anahtar Teslim Prefabrik Ev 81 Bin TL’ye Satılıyor! 9 Taksit İle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Artan ev fiyatlarından dolayı vatandaşlar alternatif yöntemlere yöneliyor. Prefabrik ev yaptırmak için araştırma yapan kişiler ise özellikle anahtar teslim fiyatları merak ediyor.

Prefabrik ev yaptırmak her geçen gün popülerliğini arttırıyor. Özellikle Türkiye'de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar artık prefabrik evlere yöneliyor. Ancak bu konuda çok fazla standart olmadığı için prefabrik ev fiyatlarında farklılıklar söz konusu olabiliyor. Özellikle 54 metrekare anahtar teslim şekilde 81 bin liraya satılan prefabrik evler çok fazla araştırılıyor. Prefabrik ev fiyatlarına dair merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları İncelemesi

Prefabrik ev fiyatları araştırıldığı zaman ortaya son derece karışık rakamlar çıkabiliyor. Bazı küçük prefabrik evlere yüksek fiyatlar verilirken bazı büyük evlere ise daha uygun fiyatlar verilebiliyor.

Özellikle ülkemizde prefabrik ev sektörü oldukça genişledi. Bu nedenle de fiyatlarda değişkenlik olması söz konusu olabiliyor. Prefabrik evlerde özellikle özel proje isteyenler daha yüksek bedeller ödemek durumunda kalırken klasik tarzda bir ev isteyenler için daha uygun maliyetler çıkabiliyor. Prefabrik evlerin 40 50 yıl kullanım süresi var. Bu da oldukça büyük bir avantaj olarak ön plana çıkıyor.

54 Metrekare Tek Katlı Olan Prefabrik Ev Sadece 81 Bin TL'ye Satılıyor!

Günümüzden 54 metrekare ve fiyatı 81 bin TL olan ev ile alakalı detaylar da merak ediliyor. Bu tarz bir evin bina yüksekliği 2.50 metre dış duvarları ise 10 santim çapında Betopan kullanılıyor. Aynı sistem iç duvarlar için de geçerli oluyor.

Metal aksamında ise 1,5 mm ile 1 mm arasında kaynaksız galvaniz çelik var. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda 81 bin TL ayrıca prefabrik ev satın almak isteyenler içinde taksitli ödemeler söz konusu olabiliyor. Ayda ortalama olarak 9000 TL taksitle ödeyerek 9 ay boyunca bu eve sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca prefabrik ev üreticileri anahtar teslim olarak ev teslimatını yapıyor.

Keşfet