3+1, 140 Metrekare daire Ziraat Bankası’nda 230 bin liraya satılıyor

Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası oldukça uygun fiyatlı ev satışına devam ediyor. Ziraat Bankası elinde bulunan hacizli daireleri, açık arttırma usulüyle piyasa fiyatının altında satıyor. işte tüm detaylar.

Yayınlanma:
Güncelleme:
3+1, 140 Metrekare daire Ziraat Bankası’nda 230 bin liraya satılıyor

Banka tarafından paylaşılan son ilana göre, 3+1 daire tam 230 bin liraya satılıyor. Emlak piyasasına nazaran oldukça avantajlı olan dairenin genç olması da dikkat çekiyor. Son dönemlerde yükselen ev fiyatlarına karşı, uygun ev arayışına giren yurttaşlar için resmen kaçmayacak fırsat. İşte daireyle ilgili tüm detaylar.

6 Yaşında 3+1 Daire

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor.

Ev ortalama olarak 140 metrekare olmasıyla son derece geniş bir alan sağlıyor. Her odanın geniş olmasının yanı sıra kalabalık aileler için oldukça avantaj sağlayabilir.

Krediye de uygun olan daire, evi satın almak isteyip nakit sorunu yaşayanlara da destek oluyor. Kredi başvurusunda bulunarak ev kredisi çekerek, evi satın alabilirsiniz.

kiraevds.jpg

Apartman 2016 yılında inşa edilmiş yani 6 yaşında. Apartmanın 2. Katında bulunan dairenin tapu durumu ise kat irtifaklı olarak görülmekte.

Ziraat Bankası ilanları arasında bulunan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 230 bin lira olarak kayıtlara geçmiş. Banka açık arttırmaya dahil olmak isteyenlerden 13.800 TL teminat bedeli talep ediyor. Ayrıca açık arttırmada minimum artış ücreti 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili olarak daha fazla bilgi almak ve açık arttırmaya doğrudan katılmak için bu adrese gidebilirsiniz.

Keşfet