3 Adımda Daha Dolgun Görünen Dudaklar

Dudak şekilleri tüm yüzünüzünüz görüntüsünü tamamen değiştirebilir. İnce dudakları kalınlaştırmanın birçok yöntemi vardır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
3 Adımda Daha Dolgun Görünen Dudaklar

Kalıcı makyajdan tutunda estetik operasyona kadar dudaklarınızı kalınlaştırabilirsiniz. Fakat siz bu yöntemlerden yana değilseniz vereceğimiz basit yöntemler ile 3 adımda dolgun dudaklara kavuşabilirsiniz.

Kontör Uygulayarak Dudakları Dolgun Gösterme

Yüz makyajında olduğu gibi dudak makyajında da kontör uygulamak farklı bir görünüm ortaya çıkarır. Bu basit yöntem sayesinde dudaklarınızı daha dolgun göstereceksiniz. Alt dudağınıza kahve tonlarında bir kalem ile 1 milim alttan kalem çekin belli belirsiz yaptığınızda dudaklarınız daha dolgun görünecektir.

Dudak Kalemi Kullanın

Dudaklarınıza hangi renk ruju uyguluyorsanız aynı renk tonunda dudak kalemi edinin. Ruju uyguladıktan sonra dudak kalemi ile dudaklarınızın hemen üstünden çerçeveleyin ve dolgun görünümü sağlayın.

Lip Glosslar

Dudaklarınıza parıltı katmak burnunuzun büyük görünmesine neden olur. Parıltı yerine uygulayacağınız lip gloslar dudaklarınızın daha çekici ve daha dolgun görünmesine yardımcı olur.

Keşfet