26 Nisan 2022'de Bim'e Gelecek Aktüel Ürünler! İşte Güncel Liste

Birçok kaliteli ve hesaplı ürünün satışta olduğu Bim Marketleri her hafta olduğu gibi 26 Nisan Salı günüde birbirinden farklı temel gıda ürünlerini ve temizlik malzemelerini müşterilere sunmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
26 Nisan 2022'de Bim'e Gelecek Aktüel Ürünler! İşte Güncel Liste

Birçok kaliteli ve hesaplı ürünün satışta olduğu Bim Marketleri her hafta olduğu gibi 26 Nisan Salı günüde birbirinden farklı temel gıda ürünlerini ve temizlik malzemelerini müşterilere sunmaya hazırlanıyor. Ramazan ayının son günlerinde de dar gelirli vatandaşlara uygun birçok ürünün katalogda yer aldığı görüldü.

Kaliteli Birçok Ürün Bim'de

Türkiye çapında birçok mağazası bulunan Bim Mağazaları haftanın iki günü aktüel ürün yelpazesini satışa sunuyor. Birçok gıda maddesi, temizlik malzemesi, giyim ve elektronik eşyaların haftalık olarak satuşa sunulduğu Bim Mağazalarında 26 Nisan Salı günüde birçok önemli besin grubunda ve temel ihtiyaç malzemelerinde inanılmaz fiyatların yer aldığı görüldü. Kahvaltı grubu ürünleri, bebek bezleri, bebek ıslak mendilleri ve toz deterjan gibi birçok kaliteli markanın ürünleri uygun fiyat etiketleriyle satışta olacaktır.

1.jpg

Peros 12 kg toz deterjan 99,90 TL olarak katalogda yer aldı. Ayrıca Finish marka bulaşık makinesi 72 tablet 99,90 TL'den satışta olacağı katalog üzerinde belirtildiği görüldü. Fairy 6'lı 650 ml sıvı bulaşık deterjanı ise 65 TL olarak Bim marketlerinde vatandaşların beğenisine sunulacaktır. 4 L Perwoll sıvı deterjanı yünlü ve narin kıyafetler için 54,90 TL2den fiyatlandırıldığı belirtildi. Birçok evde kullanım alanı bulan Miss markalı Arap sabunu 1 lt fiyatı 13,90 TL olarak Bim Mağazalarında satışta olacaktır.

3.jpg

Temel Gıda Maddelerinde Ekstra İndirimler

Temizlik malzemelerinin yanı sıra birçok temel gıda maddeleri de toptan ve en uygun fiyatlarla 26 Nisan Salı günü Bim Mağazalarında yer alacaktır. 1 lt Dost marka light süt 6,90 TL, Etimek kızarmış ekmek 3 adet 143 gr 19,90 TL, olacak.

2.jpg

Aytaç marka dana sırtından pastırmanın 100 gr 29,90 TL, Binboğa markalı 1000 gr çiçek balının fiyatı ise 49, 90 TL ve Dost marka 500 gr topak tuzsuz tereyağı 42,50 TL olduğu ifade edildi. Daha başka birçok temel gıda malzemelerinin yer aldığı Bim aktüel kataloğu 26 Nisan Salı günü vatandaşın beğenisine sunulacaktır. Kaliteli ve birbirinden farklı birçok ürünün Bim Mağazalarında her hafta aktüel olarak sunulmaya devam edeceği belirtildi.

Keşfet