14 Şubat burç Yorumları Belli Oldu! Bakın 14 Şubat’ta Burçlara Neler Olacak

14 Şubat haftası boyunca burçlarda genel bir geçiş hissi var. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları 14 Şubat haftasında beklenmedik olaylar yaşayabilir. Tüm ayrıntılar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
14 Şubat burç Yorumları Belli Oldu! Bakın 14 Şubat’ta Burçlara Neler Olacak

KOÇ

Hayatta yönü değiştirmeyi ciddi olarak düşünmeye başlıyorsunuz ve hatta karşınıza çıkan fırsatı değerlendiriyorsunuz. Sevgili Koç burçları, duygusal ve ruhsal olarak hassas olacağınız bir haftaya girmek üzeresiniz. Önemli bir karar vermek üzeresiniz. Kalbiniz ve zihniniz arasında devam eden bir savaş var. Ortak bir zemin oluşturmak zor olsa da, bencil hedeflerinize teslim olmayın.

BOĞA

İnançlarınız doğrultusunda yeni değişiminizin temellerini atacaksınız. Hayatınızdaki olaylara olumlu bir dönüş yapın. Karşınıza çıkan olasılıkları kaçırmayın. İş değiştiriyor, terfi alıyor veya konforunuzu artıracak yeni bir karar alıyor olabilirsiniz. Normalde kendilerini daha rahat hissettiren şeyleri tercih eden Boğa, bu sefer daha zor yolu seçerek ödüllendirilebilir.

İKİZLER

Bu hafta hayatınızda çok önemli şeylere yer açın. Bu hafta biriyle güçlü ve anlamlı bir bağ kurabilirsiniz. Bu, romantik bir ilişkiye dönüşen bir arkadaşlık olabilir. Birbirinizi tanımaya başlıyor ve ilişkinizin temellerini atıyor olabilirsiniz. Hafta ortasında bir karar vermeniz gerekebilir. Verdiğiniz kararın eğitim kariyerinizle bir ilgisi olabilir.

YENGEÇ

Aşkınızı, arkadaşlığınızı ve aile bağlarınızı yeniden düşünmeye başlayacaksınız. Uzun zamandır tanıdığınız biri, sadece bir arkadaştan daha fazlası olmak isteyebilir. Kalbinizi çalmak ya da sizi baştan çıkarmak umuduyla uzun süredir sizi takip eden biri şimdi aşkı aramak için kapınızı çalıyor. Bu kişi bir süredir arkadaş bölgenizde olabilir.

ASLAN

Küçük değişiklikler yaparak bu hafta hayatınıza güzellik katıyorsunuz. Ayrıca kontrolü ele alıyorsunuz. Sağlık ve esenlik evinize geliyor. Görünümünüzü değiştirmek, yeni bir diyete başlamak veya yoga veya pilates gibi aktivitelere başlamak isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Bu hafta pozitif enerjinin bol olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Son derece görünür olacaksınız ve cep telefonunuz sessiz olmayabilir. Sevgililer Günü'ne yaklaşan hafta boyunca, romantizminiz ve sevgilinize olan arzunuz tüm zamanların en yüksek seviyesinde olacak. Dilek ve isteklerinizi bilin. Sesiniz evren tarafından duyulacak. Bekar Başak burçları, aşkın kapılarını çalmasını bekleyebilir.

TERAZİ

Bu hafta, başkalarının isteklerine kendinizinkinden daha fazla öncelik verme seçeneğiniz var. Ailenizin görevlerini ve yükümlülüklerini yerine getirme konusunda hevesli olabilirsiniz. Başkalarını memnun etmek sizi mutlu etse de, bu, kendi arzularınızı göz ardı etmeniz gerektiği anlamına gelmez.

AKREP

İlişkinizi geliştirmek için her şeyi yapmaya hazır olacaksınız. Başkalarının motivasyonunu gördükçe, kendi içinize dönmeye başlayacaksınız. Bu hafta, birkaç kişiyle etkileşim kurmak isteyebilirsiniz. Üstünde çalıştığınız iletişim araçları ile bireylerle yakın ilişkiler kurabilirsiniz.

YAY

Başarıya giden yolculuğunuzun başında olabilirsiniz. Para kazanma şansınız var. Başarınızın günlük rutinlerinize olan bağlılığınızdan kaynaklandığına inanıyorsunuz. Başarı, sevgili Yay, tutarlılık gerektirir ve bunu hatırlamanız gerekir.

OĞLAK

Başarı resmen peşinizden gelecek. Aynı anda biri size yardım etmek için bekliyor olabilir. Oğlaklar, ne istediklerini bilerek yıllardır başarı merdivenini tırmanmaya çalışıyorlar. Bununla birlikte, yükselirken bir mola vermek isteyebilirsiniz.

KOVA

Bu hafta maneviyata çekileceksiniz, bu yüzden doğru yoldasınız. Evde takip ettiğiniz ruhsal alışkanlıklar, evrenle bağlantınızı derinleştirir. Örneğin dua etmek ve meditasyon yapmak faydalıdır. Yeni bir ilişkiye hazırlanıyor olabilirsiniz. Ayrıca kariyer değiştirmek de isteyebilirsiniz.

BALIK

Özellikle bekar olanlar yeni bir ilişkiye yelken açabilirler. Birisi sizin hakkınızda daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor. Arkadaş olarak kabul ettiğiniz birinin size olan sevgisini ilan etme kararı olabilir. Siz de diğer tarafa boş değilsiniz. Bu, ikinizin de hayatını önemli ölçüde etkileyebilir.

Keşfet